Parafia w Słupcu - Parafia Słupiec wita

Strona internetowa parafii pw. św. Katarzyny Aleksandryjskiej w Nowej Rudzie-Słupcu - Zapraszamy. Tel. 74 872 31 72

OVERVIEW

This web page parafiaslupiec.pl currently has an average traffic classification of zero (the smaller the more traffic). We have researched twenty pages inside the site parafiaslupiec.pl and found one website linking to parafiaslupiec.pl. There are one public networking sites linked to parafiaslupiec.pl.

PARAFIASLUPIEC.PL RANKINGS

This web page parafiaslupiec.pl has seen variant amounts of traffic in the past the year.
Traffic for parafiaslupiec.pl

Traffic ranking (by month) for parafiaslupiec.pl

Traffic ranking by day of the week for parafiaslupiec.pl

Św. Rita z Cascia

Niedawno obchodziliśmy liturgiczne wspomnienie św.

WHAT DOES PARAFIASLUPIEC.PL LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of parafiaslupiec.pl Mobile Screenshot of parafiaslupiec.pl Tablet Screenshot of parafiaslupiec.pl

PARAFIASLUPIEC.PL HOST

Our web crawlers detected that a single root page on parafiaslupiec.pl took one thousand two hundred and thirty-four milliseconds to stream. We could not discover a SSL certificate, so in conclusion our crawlers consider parafiaslupiec.pl not secure.
89.161.169.148

SERVER OPERATING SYSTEM AND ENCODING

I caught that this website is utilizing the IdeaWebServer/0.83 operating system.

Parafia w Słupcu - Parafia Słupiec wita

DESCRIPTION

CONTENT

This web page parafiaslupiec.pl has the following in the site, "Zarys historyczny Kościoła i księża pracujący od 1945 r." Our analyzers saw that the website also stated " Odnowa wiary w Duchu Św." The Website also said " Odwiedza nas 13gości oraz0 użytkowników. I nasza odpowiedź -Bogu niech będą dzięki. Radosne, uroczyste, pierwsze po okresie wielkiego postu, oczekiwania. I dopełnienie wigilii paschalnej - Liturgia Chrzcielna. W czasie której następuje pobłogosławienie wody i odnowienie przyrzeczeń chrzcielnych i Liturgia Eucharyst." The website's header had parafia w Nowej Rudzie-Słupcu as the most important optimized keyword. It is followed by Nowa Ruda Słupiec, Nowa Ruda-Słupiec, and Słupiec which isn't as highly ranked as parafia w Nowej Rudzie-Słupcu. The next words parafiaslupiec.pl used was parafia świętej katarzyny w Nowej Rudzie. kościół Nowa Ruda - Słupiec was included but might not be seen by web engines.

SUBSEQUENT WEBSITES

Parafia Smardzowice

Cianowice, Maszyce, Niebyła, Smardzowice,. 76 8493 0004 0000 0062 2680 0001. Czynna jest od poniedziałku do soboty po Mszy św. Zgłoszenia o pogrzebie lub do chorego o każdej porze dnia.

Parafia św. Stanisława Biskupa i Męczennika

Ks Tomasz Żołna - wikary. 1997 BRLN W parafii od 30 sierpnia 2015. Ks Łukasz Nawrot - wikary. 2009 BRLN W parafii od 29 sierpnia 2016. Ks dr Łukasz Michoń rezydent.

Parafia Rzymskokatolicka pw. św. Bartłomieja Apostoła w Starym Bojanowie k. Śmigla Archidiecezja Poznańska

Bartłomieja Apostoła w Starym Bojanowie. Maryja jest wzorem zaufania Bogu. Żadna kobieta do tej pory nie otrzymała przywileju, by zostać Matką Syna Bożego. Pan Jezus ukazuje się Apostołom.

Parafia Stary Białcz Cmentarz Parafialny - szukaj grobów swoich bliskich.

ŻYCZENIA Z OKAZJI WIELKIEJ NOCY 2018. Tak, jak zapowiedział! ŚWIĘCENIE POKARMÓW NA STÓŁ WIELKANOCNY 2018. Gdy już zakończymy święty Post Paschalny i. We Mszy Świętej Wielkanocnej, powrócimy z radością do naszych domów na wspólny świąteczny posiłek. Dzisiaj prosimy Chrystusa, aby pobłogosławił pokarmy na nasz stół wielkanocny. GRÓB PAŃSKI W ŚWIĄTYNI BIAŁECKIEJ. W ZWIĄZKU Z WIELKIM POSTEM 2018.